Image result for ultra power saving
مدتی هست که من از استفاده مکرر از اپ های تلفن همراه در بین کار به ستوه اومده بودم و با نصب یه نرم افزار روی خود موبایلم فهمیدم ساعات زیادی از روزم رو دارم هدر میدم مثلا گاهی تا چندین ساعت در روز با گوشی سرگرم بودم .   اما از طرفی نمیخواسم این اپها رو پاک کنم چون مثلا در تلگرام گروههای کاری یا علمی دارم که باید بمونم .  گاهی میذاشتم روی مود پرواز که خب ارتباط های اضطراری از بین میرفت  یه مدت میخواستم از این گوشی های ساده بگیرم  مثل لایت وگوشی هوشمند رو هم کنار بذارم اما به برخی اپهای گوشی مثل نقشه و. نیاز داشتم.یه روز که شارژم به شدت کم شده بود و پاور بانک هم همرام نبود مجبور شدم گوشی رو بذارمش روی مود ULTRA POWER SAVING. همون لحظه به ذهنم رسید که  از این به بعد زمانی که خواستم کار مفید و با تمرکز بالا داشته باشم بذارمش روی این مود. روی این مود شما هم پیامک دارین و هم تماس اینترنت هم هست چند اپ انتخابی دیگه رو هم میتونین داشته باشین مثلا من پی دی اف و پخش موسیقی و دوربین رو گذاشتم. همین کار ساده عملکرد رو به شدت بالا میبره. امتحان کنین:)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من و روز نوشته ها فانوس وکتور آموزش مهندسي موسسه حقوقی و بین المللی سام توليد کننده لوله پلي اتيلن گلبن یاس صبح امید بیت سنتر | دانلود آهنگ The Science of Deduction