Image result for sololearn
یه اپ خوب میخوام بهتون معرفی کنم با نام :sololearn .
ایشون بهتون کمک میکنند که کدنویسی رو رایگان یاد بگیرید و بتونید کلی درآمد داشته باشید کلی هم زبان های به درد بخور داره C، C++، python, java  و غیره. روش آموزشش هم خیلی جالبه. هر زبان رو تبدیل کرده به تعدادی chapter  در هر chapter هم تعدادی درس وجود داره. هر درس تنها یک صفحه هست معمولا چیزی رو توضیح داده تعریف کرده نکته ای گفتهمثال زده یه قسمت خوب اینه که مثال رو میشه همونجا توی گوشی اجرا کرد و دید یا مثال رو تغییر داد حتی از نو کد جدید نوشت بدون نصب برنامه خاصی.که خب خیلی هیجان انگیزهبعد هر صفحه یه آزمون میگیره اگه اون آزمون رو بلد باشی و درست جواب بدی میتونی بری سراغ درس بعد. اگه نه که موندی تا درست جواب بدی. انتهای هر فصل هم یه آزمون کلی هست. بهترین قسمت هر درس یا کوییز کامنتهاشه که کدنویس های دیگه میان و صحبت میکنن تبادل نظر دارند خیلی از اطلاعات خوبی که میتونین یاد بگیرین توی همین کامنتهاست.تعدادشون زیاده مثلا شاید 2000 کامنت برای هر مطلب من 10 تا کامنت برتر رو که لایک بیشتری گرفتن نگاه میکنم کامنتها به رفع ابهام و حرفه ای کدنویسی کردن کمک میکنن.
چون درسها خیلی کوچیک هستن میشه هر جایی خوندشون توی مترو اتوبوسقبل خواب. سوالهای آخر هر درس راحتن و به نوعی تشویق محسوب میشن و باعث میشه شما مشتاق تر بشین برای جلو رفتن خیلیا در کامنتها گفته بودن داره کم کم جای FB رو میگیره براشون از بس به این اپ سر زدن
خبر خوب اینکه نسخه تحت وب هم داره و میشه روی دسکتاپ هم ازش استفاده کرد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بلاگی برای سن فایل Fox Industries فروشگاه Raul زیست شناسی و بیوانفورماتیک شهرسازی و سیاست